Kokios plastinės varpos didinimo operacijos – populiariausios?

Gamta vyrus apdovanoja nevienodai, tad dažniausiai į plastikos chirurgus kreipiamasi didinimo – storinimo, ilginimo arba ir vieno, ir kito. Varpos apimtis gali būti didinama savais riebalais, kuomet atliekamas riebalų persodinimas. Varpos ilginimui taip pat naudojamos riebalų injekcijos, bet jei to nepakanka, dar galima atlikti papildomą chirurginę procedūrą – atskirti po gaktos kaulu esančius raiščius.

Kaip varpos apimtis didinama vien savais riebalais?

Procedūra paremta plastinėje chirurgijoje itin paplitusiu audinių persodinimo metodu. Varpai padidinti naudojami nuosavi vyro riebalai – riebalinės ląstelės. Dažniausiai audiniai paimami iš pilvo ar juosmens srities, taip pat gali būti naudojami ir vidinės šlaunų dalies riebalai. Riebalams nusiurbti atliekamas nedidelis pjūvis. Perfiltruoti, išvalyti riebalai sušvirkščiami į varpą per apyvarpėje padarytus nedidelius pjūvius.

Tiek riebalų nusiurbimas, tiek ir jų transplantavimas vyksta tos pačios operacijos metu. Jokių atmetimo reakcijų, mat procedūros metu naudojami savi audiniai. Siekiant geresnio ilgalaikio rezultato, procedūrą galima kartoti, mat dalis sušvirkštų riebalų liks kur ir numatyta, tačiau kita dalis absorbuosis.

Kaip daroma varos ilginimo operacija?

Prie gaktikaulio apačios varpa prisitvirtinusi ir yra laikoma įvairių raiščių. Šie raiščiai dalį varpos prilaiko gaktos srities audinių viduje, tad atskyrus raiščius po gaktos kaulu, varpa atpalaiduojama ir pailgėja – ta varpos dalis, kuri iki operacijos buvo vyro kūno viduje, tarsi ištraukiama į išorę.

Svarbiausi skaičiai:

2 cm – tiek po riebalų injekcijos padidėja varpos apimtis ir ilgis;

2–3,5 cm – tiek varpa pailgėja po raiščių atskyrimo operacijos;

1–3 val. – tiek trunka operacija;

1 para – tiek laiko būsite prižiūrimas gydytojų po operacijos;

2–3 dienos – po jų galėsite sugrįžti į darbą;

3–4 sav. – tiek laiko turėsite susilaikyti nuo aktyvios fizinės veiklos;

5–6 sav. – tiek laiko turėsite susilaikyti nuo sekso;

4–6 sav. – po jų jau galima vertinti galutinį rezultatą.

Ką reikia žinoti prieš varpos didinimo operaciją?

Chirurgijoje varpos didinimo operacijos nelaikomos sudėtingomis. Visgi kaip ir visų kitų operacijų atveju, egzistuoja nedidelė infekcijų tikimybė.

Rūkantiems asmenims tenka didesnis rizikos veiksnys, mat yra sutrikęs organizmo aprūpinimas deguonimi, kas gali sulėtinti, pabloginti pooperacinį gijimą. Tad prieš varpos didinimo, kaip ir bet kokią kitą, operaciją, rekomenduojama šio įpročio atsisakyti.

Klinikos foto

Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą