Prasideda naujas etapas klinikos „Motina ir vaikas“ Nevaisingumo gydymo centre

Klinikos „Motina ir vaikas“ Nevaisingumo gydymo specialistai Naujuosius metus pasitinka džiugiomis  žiniomis: 


- pagalbinio apvaisinimo procedūroms sėkmingai pradėtos naudoti vienos pažangiausių terpių embrionų auginimui bei perkėlimui – Vitrolife G5 Series ir EmbryoGlue;
-  įsigyta ir sėkmingai pradėta naudoti itin saugi embrionams Vitrolife  vitrifikacijos sistema.


Kaip teigia gamintojai, Vitrolife G5 Series terpės – tai ženklus žingsnis pirmyn pagalbinio apvaisinimo srityje.
Jos sukurtos remiantis moters fiziologija ir natūralia aplinka, į kurią patenka embrionas. Tam, kad embrionas vystytųsi nuo apsivaisinimo iki blastocystos ir sėkmingai implantuotųsi gimdoje, reikalingos skirtingos sąlygos: tam tikrose embriono vystymosi stadijose reikalingi skirtingi ph, gliukozės, laktato, piruvato ir kitų medžiagų kiekiai. Visos Vitrolife G5 Series terpės būtent ir atkartoja natūralius embriono poreikius bei atitinka moters lytinių takų fiziologiją. Be to, jose esantys antioksidantai apsaugo embrionus nuo kenksmingo aplinkos poveikio.  Vitrolife G5 Series terpės turi ir hialuronaną - natūraliai lytinių takų terpėse esantį glikozaminoglikaną, - kuris ne tik pagerina embriono dalinimąsi bei vystymąsi, bet ir skatina jo implantaciją gimdoje. Hialuronanas taip pat pagerina embriono išgyvenamumą  šaldymo metu.
EmbryoGlue -  tai produktas, kuris labai panašus į gimdos aplinką embriono implantacijos metu. Tai bendrąja prasme nėra klijai, bet veikia kaip klijai, padidindami embriono implantacijos į gimdą galimybę. EmbryoGlue praturtintas angliavandeniais ir amino rūgštimis, kurių reikia embrionui perkėlimo ir implantacijos metu. Jis turi palyginti didelę hialurono rūgšties koncentraciją ir patį saugiausią baltymų šaltinį- rekombinantinį albuminą. Tyrimai rodo, kad kai EmbryoGlue buvo naudotas su G-Series kultūros terpėmis, įvairias diagnozes turinčių pacientų tarpe, implantacijos dažnis padidėjo. EmbryoGlue  buvo ypatingai naudingas toms pacientėms, kurių amžius virš 35 metų, turėjusioms anksčiau nepavykusias implantacijas ir toms, kurių nevaisingumas nepaaiškinamas.

Taigi, Vitrolife G5 Series terpės :
- Pagerina embriono vystymąsi;
- Padidina jo apsaugą nuo kenksmingo išorinės aplinkos poveikio;
- Palengvina embriono implantaciją gimdoje;
- Padidina jo išgyvenamumą šaldymo metu;
- Sukurtos remiantis sėkminga ir įrodyta patirtimi.

Vitrifikacija – kokybiškai naujas ir saugus embrionų šaldymo būdas. Daugelis klinikinių studijų įrodė, kad lyginant su įprastu lėtu šaldymo būdu, vitrifikacija yra žymiai saugesnis šaldymo būdas, padidinantis embriono išgyvenamumą ir tikimybę pastoti. Vitrolife vitrifikacijos įranga yra itin moderni, saugi ir patogi naudoti.

Mes tikimės, kad šios naujovės padės pasiekti mūsų visų tikslą – sėkmingą nėštumą ir sveiką kūdikį.