Apie dermatologijos ir estetinės medicinos centrą

2005 metais klinikoje „Motina ir vaikas“ duris atvėrė Dermatologijos ir estetinės medicinos centras. Pradėję nuo odos ligų gydymo ir plaukų šalinimo lazeriu, šiandien mes plečiamės ir tampame vienu neinvazinės grožio medicinos lyderių Lietuvoje.

  

Procedūros lazeriu elōs technologija

Savo klientams mes siūlome paslaugas, sukėlusias perversmą pasaulio grožio pramonėje, – procedūras lazeriu elōs technologija.

Lazerinė technologija elōs Jums padės saugiai ir efektyviai:

 • atjauninti odą (pašalinti smulkias raukšleles ir išsiplėtusias kraujagysles, išnaikinti pigmentines dėmes);
 • ilgam pašalinti nepageidaujamus plaukus;
 • sumažinti giliąsias raukšles;
 • gydyti aknės tipo spuogus ir po jų likusius randus;
 • pašalinti iki 3 mm pločio išsiplėtusias kraujagysles, kapiliarų tinklus, kraujagyslinius darinius (hemangiomas ir kt.), esančius veide ar kitose kūno vietose;
 • prietaisu VelaSmooth ypač efektyviai gydyti celiulitą, stangrinti kūno odą, mažinti strijas, dailinti kūno formas. VelaSmooth prietaiso veikimas pagrįstas ketveriopu poveikiu. Dėl infraraudonųjų spindulių, radijo dažnio energijos, vakuumo ir mechaninio masažo veikimo vienu metu tirpsta riebalinės ląstelės, pagerėja kraujotaka ir limfotaka. Išvaizdos pokyčiai po procedūrų kurso yra akivaizdūs.

elōs tai pirmoji ir vienintelė, patentuota estetinės medicinos technologija, sukurta derinant dvipolio radijo dažnio ir optinę šviesos energijas. Išvertus iš anglų kalbos, elōs reiškia „elektrinė optinė sinergija“.

Kodėl verta rinktis elōs technologijos procedūras?

 • Tai saugi procedūra, nes:

- kartu naudojamos radijo dažnio ir šviesos energijos; palyginti su įprastine lazerio terapija, naudojama mažiau šviesos (lazerio) energijos, todėl sumažėja šalutinių reiškinių rizika;

- kiekviename elōs technologijos prietaise yra kontaktinio šaldymo įrenginys, kuris atvėsina odos paviršių iki 5°C;

- kontrolės sistema matuoja odos temperatūros ir varžos pokyčius po kiekvieno impulso;

- energijos kiekį galima reguliuoti pagal odos tipą, atsparumą ir poreikius.

 • Procedūros metu užtikrinamas maksimalus komfortas.
 • Tai netraumuojanti procedūra: po jos galėsite tęsti įprastinę veiklą.

 
Kitos estetinės medicinos procedūros

Mezoterapija – tai invazinis gydymo būdas. Tokio gydymo metu į probleminės kūno vietos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai.

Mezoterapinės procedūros yra efektyvios, gydant plaukų slinkimą, plikimą. Preparatų sudėtyje esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją. Mezoterapija padeda siekti geriausio rezultato, derinant šį gydymo būdą su odos atjauninimo, raukšlių lyginimo procedūromis lazeriu, cheminiu odos šveitimu ir kt. Mezoterapiją derinant su celiulito gydymo, strijų naikinimo procedūromis VelaSmooth prietaisu, užtikrinamas greitesnis efektas. Mezoterapinės procedūros suteikia odai gyvybingumo ir skaistumo.

Raukšlių lyginimas jas užpildančių preparatų injekcijomis

Raukšlių užpildais galima sėkmingai koreguoti nosies-lūpų, tarpuakio raukšles, raukšles apie lūpas. Raukšlių užpildų pagrindas – hialuroninė rūgštis, kuri yra pagrindinė odos drėkinamoji medžiaga.

Raukšlių lyginimas Botulino toksino injekcijomis

Estetinėje medicinoje botulino toksinu koreguojamos mimikos raukšlės, t.y. tarpuakio, horizontalios kaktos raukšlės, juoko raukšlelės išoriniuose akių kampuose (atsipalaidavus raumeniui, raukšlė išsilygina) arba gydomas padidintas pažastų, delnų prakaitavimas (atsipalaidavęs  raumuo nebegali susitraukti ir išskirti prakaito).

 

Ligų diagnostika ir gydymas

Gydytojos dermatologės diagnozuoja ir gydo įvairius odos, gleivinių, nagų, plaukų susirgimus, tikslina diagnozes atliekant odos biopsijas, greitai ir efektyviai šalina karpas, papilomas.

Nedvejodami kreipkitės į mus, jei Jus vargina:

 • probleminė – spuoguota, pleiskanojanti, greitai besiriebaluojanti ar sausėjanti oda;
 • silpni, slenkantys, greitai besiriebaluojantys ir (ar) pleiskanojantys plaukai.

Gydytoja alergologė ir klinikinė imunologė konsultuoja įvairiais alerginių ir kitų ligų klausimais:

 • atliekami odos dūrio įodiniai, aplikaciniai mėginiai oro, maisto, cheminiais alergenais, vaistais; taip pat kraujo imuniniai tyrimai;
 • gydomos alerginės, imuninės, imunodeficitinės ligos ir būklės;
 • taikomos eliminacinės dietos; specifinė imunoterapija alergenais, cheminiais, biologiniais, rekombinantiniais preparatais, desensibilizacija.

Susiję straipsniai (pagal žymę)