DUK

VelaSmooth prietaisas infraraudonųjų spindulių šviesos ir radiobangų energijų deriniu (ELOS), vakuminiu siurbimu bei mechaninias voleliais veikia paviršinį riebalinio audinio sluoksnį, paveiktą celiulito. Dėl infraraudonųjų spindulių šviesos ir radiobangų energijos poveikio pagreitėja riebalų sluoksnio medžiagų apykaita (skaidymasis), ir sumažėja riebalų ląstelės. Mechaniniai voleliai ir vakuuminis siurbimas pagerina vietinę kraujotaką, masažuoja odą, kad jos paviršius taptų lygesnis.

Gydymas VelaSmooth prietaisu yra visiškai saugus visų tipų odai, nuo I iki VI tipo ir gali būti atliekamas net ir įdegusiai odai. Šviesos ir radiobangų energijos nesukelia jokio ilgalaikio pavojaus sveikatai.

Jau po 4 – 6 gydomųjų procedūrų pastebimas palaipsnis celiulito sumažėjimas, lygesnė ir stangresnė oda. Daugeliui pacientų sumažėja kūno apimtys ir padailėja kūno formos. 

Pradinį gydymo kursą sudaro 10-16 procedūrų, atliekamų 2  kartus per savaitę, 5-8 savaites iš eilės. Vėliau siekiant išlaikyti gydymo rezultatus, 1 kartą per mėnesį rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą. Kiekvienos procedūros trukmė - nuo 30 iki 60 minučių.

VelaSmooth  procedūros nėra skausmingos, jų metu jaučiama šiluma ir švelnus masažas.  Prietaiso galvutei judant oda, mechaniniai voleliai ir vakuuminis siurbimas masažuoja odą, švelniai įtempdami jos paviršių.

Po procedūros oda gali trumpam švelniai parausti, keletą valandų gali būti jaučiama šiluma. Iš karto po procedūrų galima grįžti prie įprastinės veiklos

Visiems, norintiems sumažinti celiulitą šlaunų, sėdmenų, pilvo ir rankų srityje. Kūno formas ypač efektyviai galima pagražinti derinant šį gydymo būdą su sveika mityba ir mankšta. Be to, šis gydymas rekomenduojamas ir tiems, kurie siekia pagerinti odos stangrumą.
More in this category: « Komanda Hair removal »